Yemek Menüsü
Haberler > Sevinç Kariyer Analizi ile Kariyerini Şansa Bırakma!

SEVİNÇ KARİYER ANALİZİ İLE KARİYERİNİ ŞANSA BIRAKMA!

Sevinç Koleji bu yıl geliştirdiği rehberlik envanterleri ile lise öğrencilerine yepyeni bir hizmet sunuyor… Sevinç Koleji Ataşehir kampüsünde öğrencilere ücretsiz olarak uyguladığı analizlerin raporuna göre, öğrencilerin geleceğe daha bilinçli adımlar atmasını sağlıyor.

Lise öğrencilerine özel uygulanan Sevinç Kariyer Analizi ile öğrencinin baskın zeka alanları, alan yetenekleri ve mesleki yönelimleri tespit ediliyor. Bu analiz sonucunda öğrenciler, kariyerlerine yön verecekleri güçlü ve gelişime açık yönlerini öğrenmiş oluyor. Sevinç Koleji’nin rehber öğretmenleri, her öğrenciyi raporuna göre değerlendirerek yön gösteriyor.

Lise öğrencilerine uygulanan bu özel analiz çalışmasına katılmak için Sevinç Koleji Doğu Ataşehir kampüsünü telefon ile ya da internet üzerinden form doldurarak okuldan randevu alınması gerekiyor. Analize katılan öğrenciler, değerlendirme raporları sonucunda kendileri hakkındaki farkındalıklarının arttığını ve gelecekleri için yaptıkları planlarda aldıkları geri bildirimler doğrultusunda değişiklikler yaptıklarını paylaşıyorlar.