SEVİNÇ’TE UZAKTAN EĞİTİM

 35 yıldır güçlü akademik sistemi, isabetli yayınları ve istikrarlı başarıları ile öğrencilerini hayata hazırlayan Sevinç Eğitim Kurumları, Türkiye’de değişen eğitim sistemlerine en hızlı uyum gösterebilecek ve önlem alabilecek sayılı eğitim kurumları arasındadır. Sevinç Koleji olarak; Covid-19 pandemisi nedeniyle Mart 2020 tarihinde eğitim kurumlarının tatil edilmesi ile başlayan uzaktan eğitim sürecini, yoğun planlamalar yapıp, hızlı aksiyonlar alarak başarılı bir şekilde tamamladık. 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı öncesinde mevcut olan Dijital Eğitim uygulamalarımıza büyük yatırım yaparak, yeni eğitim dönemine hazırlandık. 

Sevinç’te uzaktan eğitim kesintisiz olarak devam ediyor… 

 

 ÖĞRETMENLERİMİZ, ÖĞRENCİLERİMİZİN EVİNDE

Sevinç Koleji’nin alanında uzman ve deneyimli öğretmenleri, Uzaktan Eğitime yönelik hazırlanan ders programlarımız ile her gün canlı ders sınıflarında öğrencilerimizin evlerine konuk oluyor. 

DERS İÇERİKLERİNİN TÜMÜ DİJİTALDE 

Sevinç Yayınları ve kaynak kitaplarımız, tüm ders içeriklerimiz dijitale çevrilerek,  öğrencilerimizin hizmetine sunuldu.

SINAVLARIMIZ ONLİNE OLARAK YAPILIYOR 

İlkokul, Ortaokul ve Lise kademelerimizde alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan, kaliteli ve özgün sorulardan oluşan sınavlarımızı online olarak gerçekleştiriyoruz. 

ÖLÇME-DEĞERLENDİRME HİZMETİ SUNUYORUZ

Online olarak gerçekleştirdiğimiz sınavlarımızın ölçme-değerlendirmesini tüm Sevinç Eğitim Kurumları öğrencileri arasında yaparak, öğrencilerimize sunuyoruz. 

ETÜT PROGRAMI UYGULUYORUZ

Öğrencilerimizin sınav sonuçlarına göre eksiklerini değerlendirerek, etüt programı uyguluyoruz.

 

 MENTÖRLÜK DESTEĞİ VERİYORUZ

Sevinç Koleji’nin özel uygulamalarından biri olan Mentör Öğretmenlik desteğini, uzaktan eğitim sürecinde de öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz. Her öğrencimize özel Mentör Öğretmenlik desteği ile öğrencilerimizin tüm derslerdeki performansı yakından takip ediliyor ve gerekli önlemler alınıyor. 

REHBER ÖĞRETMENLERİMİZ, ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDA

Sevinç Koleji Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık departmanı, online eğitim sürecinde de yoğun çalışmaları ve programları ile öğrencilerimizin yanında yer alıyor. 

ÇOK YÖNLÜ EĞİTİM SUNUYORUZ

Sevinç Koleji Uzaktan Eğitim Programı içinde beden eğitiminden resime, müzikten kodlamaya, STEM’den dramaya kadar yoğun bir program oluşturup, öğrencilerimizin çok yönlü gelişimlerine destek oluyoruz.

MİLLİ BAYRAMLARI COŞKUYLA KUTLUYORUZ

Atatürk ilke ve inkılapları rehberliğinde öğrencilerini geleceğe hazırlayan Sevinç Koleji olarak, Milli Bayramlarımızı online olarak gerçekleştirdiğimiz programlarla coşku, sevinç ve gururla kutluyoruz. 

SEMİNERLERİMİZİ ONLİNE YAPIYORUZ

Öğrencilerimize yönelik olarak masal atölyesi, seminer, yazar söyleşilerinin yanı sıra velilerimize yönelik seminerlerimizi de online yapıyoruz.  

Kayıt Bilgi Formu
close slider